وبلاگهاي خواندني
ليست وبلاگهاي دانشجويان
   


<< November 2020 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30



Contact Me

If you want to be updated on this weblog Enter your email here:


rss feed


blogdrive

Wednesday, December 15, 2004
ببخشيدها

به تو چه!!


Posted at 06:13 pm by bedone_esm
Comments (4)

Friday, November 26, 2004
.

دوري و دوستي!


Posted at 06:13 pm by bedone_esm
Make a comment

Sunday, November 21, 2004
.

راهي كه ديگران رو سعادتمند مي كنه حتما همون راهي نيست كه تو رو سعادتمند كنه.

راه سعادت تو همين نزديكي هاست.
كافيه به همه باورهاي خودت رجوع كني و به همه علايقت بپردازي!


Posted at 07:17 pm by bedone_esm
Comment (1)

Friday, November 19, 2004
پايان يك تجربه

و تو را توبه مي كنم!


Posted at 07:09 pm by bedone_esm
Comment (1)

Thursday, October 07, 2004
زندگي

زهراي عزيز تو به جز پدر و مادرت به خيلي هاي ديگه زندگي دادي.

يكيش خود من!

Posted at 08:55 pm by bedone_esm
Comment (1)

Monday, October 04, 2004
نكته

تو كه جرات مي كني هر تجربه اي بكني ، جرات نتيجه گيري هم داشته باش.

حتي يه نتيجه تلخ.


Posted at 06:32 pm by bedone_esm
Make a comment

Friday, October 01, 2004
.

سگ كشي مي شويم.


Posted at 11:01 am by bedone_esm
Make a comment

Thursday, September 23, 2004
به خانه بر مي گرديم.

خجالت نمي كشم از اينكه بگم :
من دوباره دارم خداپرست مي شم.


Posted at 02:21 pm by bedone_esm
Comments (3)

Monday, September 13, 2004
به خانه بر مي گرديم!

.

Posted at 10:19 pm by bedone_esm
Comment (1)

Saturday, August 14, 2004
بالا افتادن، شل سيلور استاين، پنجره

Tell me I'm clever,
Tell me I'm kind,
Tell me I'm talented,
Tell me I'm cute,

Tell me I'm sensitive,
Graceful and wise,
Tell me I'm perfect -
But tell me the truth.

Posted at 10:34 pm by bedone_esm
Comment (1)

Next Page